Kontorshotell

Sjötelegrafen Kontorshotell AB hyr ut ljusa och fräscha kontorsytor för små företag och  organisationer med gemensamt lunchrum och flera konferensrum i olika storlekar.

Exempel: Kontorsrum med plats för max 2 arbetsplatser, från 15 kvm från 2.900 kr per månad exklusive moms.

Det finns både möblerade och omöblerade rum för uthyrning med tillgång till konferensrum och kök. Städning går att köpa.

Avtal kan skrivas på så kort tid som 3 månader. Just nu! Tecknar du ett avtal på minst tre månader så får du en av dessa månader kostnadsfritt!

Du som söker kontorsrum, kontakta marcus.rosengren@newsec.se

Fakta och priser


Kontorshotellets hyresgäster:

AKF Consulting AB
Kontaktperson: Annika Forsberg
annika@akfconsulting.se 08-20 31 30

Anders Myrén AB
Kontaktpersoner: Anders Myrén och Ninni Jernberg
anders.myren@amab.se 070-510 08 16 
ninni.jernberg@amab.se 070-647 45 26

Asstroy AB
Kontaktperson: Ivatov Shohruh
073-980 47 77

Bebbeborg AB
Kontaktperson: Johan Hagman
johan@bebbeborg.se  070 253 44 59 

Beddo AB
Kontaktperson: William Kienast
info@beddo.se  08-621 00 00 

Bobilibob e-bokförlag
Kontaktperson:Erik Engren
info@bobilibob.se 0708-11 69 10

Engrunds Redovisningsbyrå AB
Kontaktperson: Anna Engrund
anna@engrundsredovisning.se 0704-58 29 33

NetAdvice AB
Kontaktperson: Christer Björn
christer.bjorn@Netadvice.se 070 - 543 02 23

Kristdemokraterna Seniorförbundet
Kontaktperson: Antonella Pirrone
antonella@kristdemokraterna.se 076 527 25 66

RCW Ventilation AB
Kontaktpersoner: Christian Nyström och Ralf Ersson
christian@rcwvent.se 073- 522 23 54
ralf@rcwvent.se  073- 522 23 50

SLS AB
Kontaktperson: Börje Lundholm
070-516 13 83

Smurfit Kappa Sweden AB
Kontaktperson: Jan Höglund
jan.hoglund@smurfitkappa.se  070-647 88 03

Svensk Livräddning
Kontaktperson: Robert Kiejstut
info@svenskliv.se 0729-99 83 60

Tornblad Interiör & Design
Kontaktperson: Malin Tornblad
malin@theplacetobe.se 076-394 15 15

Vassa budskap
Kontaktperson:Anna Arnerdal
anna@vassabudskap.se   070- 610 92 77